fashion

Mężczyźni w świecie mody: Ohhh ….Brad….

Pochodzi z Kanady ma 34 lata, a znawcy, modowego świata rozpisują się na temat jego „nienagannego stylu”.  Zawsze świetnie ubrany z nieodłącznymi okularami w grubych oprawkach i idealnie ułożonymi włosami. Tak Brad Goreski może się podobać.Ten przystojny mężczyzna o swojsko brzmiącym nazwisku w swoich stylizacjach zdecydowanie stawia na klasykę, którą doprawia odrobiną awangardy eksponując tym samym swoją fascynację kolorem.

Jak sam podkreśla jego modowa obsesja rozpoczęła się już wieku dwóch lat, pracował wówczas jako stylista swojej Barbie. Po ukończeniu historii sztuki na University of  Southern California dostał pracę jako asystent w Vogue West Coast.

Do świata mediów wprowadziła go sławna już stylistka gwiazd Rechal Zoe. Brad był gościem prowadzonego przez nią reality show „The Rachel Zoe Project”. Po trzech latach wspólnej, zażyłej współpracy jego stosunki ze sławną szefową ulęgły oziębieniu i postanowił podjąć pracę na własne nazwisko.

Od 2 stycznia na antenie Bravo TV ruszył jego własny program „It’s Brad, Brad World”. Rechel Zoe na swoim Twitterz napisała: „Jestem pewna, że show Brada okaże się klapą, a ja nadal będę gwiazdą”. Nieporozumienia między byłymi współpracownikami działają obecnie na korzyść Brada, a z jego porad skorzystały już takie gwiazdy jak Jessica Alba, Cameron Diaz, Demi Moore.

O tym, dlaczego rzeczywiście rozstał się ze swoją byłą mentorką 34-latek opowiada w książce „Born to Be Brad: My Life and Style, So Far”, która trafiła na półki 6 marca. Oprócz smaczków z modowego świata Brad opowiada o swoim uzależnieniu od kokainy, które omal pozbawiło go życia oraz o trudnym czasie, jaki przeżył będąc w liceum.

Niestety jak większość przystojnych mężczyzn w świecie mody Brad ma chłopaka…..

 

1 Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.