Kto jest autorem stylizacji Carrie Bradshaw

posted in: fashion | 1

To właśnie dzięki Patrici Field postać Carrie miała niezaprzeczalny wpływ na  to jak ubierają się młode kobiety. Dla jednych utożsamiała wszystko to czego nienawidzimy w Nowym Yorku, dla innych stała się ikoną mody. W nieodłącznych szpilkach od najlepszych projektantów i z naszyjnikiem przemierzała ulice miasta. Sex and The City to serial, który stał się inspiracją dla wielu młodych kobiet.

Ostatnio natrafiłam na wywiad, w którym Patricia Field opowiada jak powstała stylizacja czołówki i gdzie znalazła naszyjnik Carrie. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych serialowych wizerunków głównej bohaterki  jest tiulowa spódnica.  Patricia znalazła ją przez przypadek w jednym ze sklepów, a później połączyła ją  ze zwykłym topem. Chociaż na potrzeby nakręcenia czołówki serialu przygotowane były aż trzy stylizacje, to właśnie ta przypadkiem znaleziona spódnica podbiła serce Parker.

A co do naszyjnika …..lepiej zobaczcie sami

 zdjęcia z :

http://www.google.pl/
http://www.lovelyish.com
http://styleblog.ca
http://myfashionslashlife.wordpress.com

 

 

 

 

 

One Response

  1. Thanks for crediting my blog! Loved the Patricia Field clip- what an inspirational stylist, her genius pickings for Carrie changed my life, I owe a lot of my fashion style to Patricia Field!

Leave a Reply