fashion

Kto jest autorem stylizacji Carrie Bradshaw

To właśnie dzięki Patrici Field postać Carrie miała niezaprzeczalny wpływ na  to jak ubierają się młode kobiety. Dla jednych utożsamiała wszystko to czego nienawidzimy w Nowym Yorku, dla innych stała się ikoną mody. W nieodłącznych szpilkach od najlepszych projektantów i z naszyjnikiem przemierzała ulice miasta. Sex and The City to serial, który stał się inspiracją dla wielu młodych kobiet.

Ostatnio natrafiłam na wywiad, w którym Patricia Field opowiada jak powstała stylizacja czołówki i gdzie znalazła naszyjnik Carrie. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych serialowych wizerunków głównej bohaterki  jest tiulowa spódnica.  Patricia znalazła ją przez przypadek w jednym ze sklepów, a później połączyła ją  ze zwykłym topem. Chociaż na potrzeby nakręcenia czołówki serialu przygotowane były aż trzy stylizacje, to właśnie ta przypadkiem znaleziona spódnica podbiła serce Parker.

A co do naszyjnika …..lepiej zobaczcie sami

 zdjęcia z :

http://www.google.pl/
http://www.lovelyish.com
http://styleblog.ca
http://myfashionslashlife.wordpress.com

 

 

 

 

 

1 Comment

  • Thanks for crediting my blog! Loved the Patricia Field clip- what an inspirational stylist, her genius pickings for Carrie changed my life, I owe a lot of my fashion style to Patricia Field!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.