fashion

Moja mała, wielka obsesja

Jedyną ekstrawagancją, na jaką pozwalam sobie w swoich stylizacjach są duże a czasem nawet ogromne naszyjniki. Uważam, że nawet zwykły biały T-shirt z tego typu dodatkiem wygląda niezwykle.

Przeglądając blogi modowe jakiś czas temu natrafiłam na zdjęcia tych cudeniek.

Autorkami tych wspaniałości są siostry Danielle i Jodie Snyder, pracują i mieszkają w Nowym Yorku. W 2008 roku stworzyły markę DANNIJO. Biżuteria stworzona przez siostry wykonywana jest ręcznie.

Dziewczyny zaczęły projektować już w młodym wieku, a do wykonania swojej biżuterii wykorzystywały narzędzia medyczne swojego ojca. Sprzedaż rozpoczęły w lokalnych butikach. Dzięki swojej szkole, przyjaciołom oraz rodzinie biżuteria stawała się coraz popularniejsza. Ciekawe hobby sióstr w niedługim czasie przerodziło się w dochodowy biznes. Pierwszy sklep butik z autorską biżuterią dziewczyny otworzyły w Jacksonville na Florydzie gdzie się wychowywały.

Swoją pasję wykorzystały również w celach charytatywnych. Danielle jest współzałożycielką organizacji L.W.A.L.A (Live With A Lifelong Ambition), która podejmuje działania na rzecz pomocy młodym  w Afryce. Wykorzystując swój talent dziewczyny zaprojektowały specjalną kolekcję biżuterii, która promował tę akcję.

Biżuteria DANNIJO jest sprzedawana w wysokiej klasy butikach na całym świecie, w tym Bergdorf Goodman, Net-a-porter, and Lane Crawford.

Danielle i Jodie tworzą kreatywną, wielowymiarową markę, która ewoluuje przystosowując się tym samy do potrzeb swoich klientów. Mnie uwiodły naszyjniki, jednak DANNIJO w swojej ofercie ma również inne produkty. Biżuteria jest dostępna na oficjalnej stronie :

http://www.dannijo.com/

DANIJO to nie tylko biżuteria to styl życia.

 

 

1 Comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.