fashion

Maison Martin Margiela for H&M

Z okazji współpracy między Maison Martin Margiela a znaną wszystkim marką H&M, odbył się niezwykły pokaz mody. To niespotykane widowisko można był oglądać w Nowym Yorku na Beekman Street w zabytkowym budynku. Goście przechadzający się po piętrach oglądać mogli przygotowane specjalnie na tą okazję spektakle taneczne autorstwa Anne Teresa de Keersmaeker. Surowe wnętrza zabytkowego budynku i ponad gabarytowa estetyka doskonale współgrała z projektami domu mody Margiela.  W ten niecodzienny sposób najlepsi tancerze i tancerki prezentowali najnowszą kolekcję, która pojawi sie w sklepach H&M już 15 listopada.

Nazwisko  Margiela przyciąga jak magnez znane nazwiska. Nowojorski pokaz uświetniły takie nazwiska jak Sarah Jessica Parker, Kanye West, Julianne Moore, Helena Christensen, Selma Blair, Alan Cumming and Chace Crawford.

Niestety nie jestem fanką mody awangardowej, a w nowej kolekcji znalazłam jedynie kilka ciekawych pozycji, które z powodzeniem mogę zestawić z innymi moimi ubraniami. Jednak dla koneserów awangardy jest to niewątpliwie nielada gratka.

więcej na www. H&M.com

zdjęcia:

http://fashion.telegraph.co.uk
http://www.hm.com
http://www.google.pl

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.