Kto odpycha mężczyzn

posted in: fashion | 0

Leandra Medine ma 23 lata i dzięki zawodom miłosnym stała się jedną z najpopularniejszych blogerek modowych. Na jej blogu trudno znaleźć cukierkowe, ładne stylizacje, gdyż jak twierdzi zbyt dużo piękna i słodyczy jest po prostu nudne.

The Man Repeller to blog o wszystkim tym, co kobiety w modzie kochają, a mężczyźni nie do końca  rozumieją.  Jak większości modowych blogerek, misją Leandry jest prezentowanie swoich ubrań, jednocześnie ma ona świadomość, że jej styl nie musi przyciągać ludzi. W rzeczywistości ma zupełnie odwrotny skutek, stąd czynnik „repeller” w nazwie bloga, co oznacza „odpychanie”. W tym przypadku „odpychanie mężczyzn”, czyli wszystko to, czego mężczyźni nie znoszą oglądać na kobietach i co sprawia, że kobieta przestaje wyglądać w ich oczach atrakcyjnie.  Dla większości osób jest jednak wielką inspiracją, która sprawia, że można spojrzeć na modę zupełnie z innej perspektywy. 

Humorystycznie podchodzi do prezentacji swoich stylizacji, a co ważniejsze potrafi bawić się słowem, co nie jest zbyt powszechne zarówno u naszych rodzimych blogerek jak i tych zagranicznych. Nie bez znaczenia jest fakt, iż ukończyła ona Eugene Lang the New School for Liberal Arts i jest dziennikarzem. Już, jako studentka pojawiała się w takich magazynach jak Bazaar Harpera, Lucky, NY Post i Grazia.

Stworzyła również kolekcje biżuterii dla opisywanej już przez mnie firmy DANNIJO.

Leave a Reply