fashion

Fashion Weeks – Yara De Nicola dla Self Service magazine

Sezon na Fashion Weeks właśnie się zakończył. Czas na podsumowania działalności projektantów, dziennikarzy, fotografów. Ciężko mi powiedzieć cokolwiek o naszej rodzimej imprezie. No może poza tym, że córka Kini Rusin została aspirującą modelką, kolekcja basic Łukasza Jemioła jest za droga. Do tego blogerki “niezależne źródło informacji” zamiast tworzyć merytoryczne artykuły, fotografują się na ściankach i opowiadają o imprezach po pokazach mody.

Moje rozczarowanie osłodziła Yara De Nicola tworząc serię zdjęć dla Self Service magazine. Yara jest jednym z najlepszych włoskich fotografów. Pracowała nad wieloma projektami dla takich magazynów jak, włoski PIG Magazine, czy londyński Pigeons & Peacocks.

De Nicola wie jak wykorzystywać pastelowe barwy w swoich projektach. Czarno białe kolory sprawiają wrażenie miękkich, a pozornie przypadkowo rozmyte obiekty, dodają jej zdjęciom swego rodzaju lekkości i spontaniczności.

  Wśród tłumów fotografów nadal udaje się jej uchwycić najbardziej intymne momenty, tym samym zdobywając najlepsze ujęcia zarówno na wybiegu jak i poza nim.

A na koniec moje ulubione, zrobione w 2011 dla Selfservice Magazine

więcej na www.yaradenicola.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.